<
Obklady a dlažby
Omítky
Fasády
Sádrokartony
Betonové potěry
Vyzdívání zdiva
Rekonstrukce střech
Pergoly a krby
Kamenné zdi a ploty
Komíny
Zámkové dlažby
Bourací práce
Kamenné terasy, chodníky
Vlhkost a sanace
Septiky a jímky
ČOV
Realitní poradenství
Proč si zvolit právě nás?
telefon.gif, 3,5kB

Proč zvolit právě nás, aneb konkurenční výhoda!


Nejsme rozsáhlá stavební firma - jsme 2 živnostníci, kteří mají chuť do práce a díky tomu nám vše výborně funguje.


Mnohaletým působením ve stavebnictví jsme zajistili nutné přístroje, stroje a vybavení, díky nimž jsme schopni realizovat stavební práce v požadovaném čase a kvalitě.Máme vlastní traktorbagr, pěch, lámačku na dlažbu, lešení, žebřík pro pokrývače,míchačku na beton, vrátek, míchačky, míchačky ruční, laserový zaměřovač, speciální kotouče pro řezání obkladů a dlažeb, letovačku pro spojení hydroizolací, brusky, řezačky na dlažbu, žirafu na sádrokarton, průmyslový vysavač, profesionální demoliční kladivo, profesionální sekací kladivo a další potřebné vybavení pro realizaci zakázek od Z (základu) po K(komín)


Pravidelně sledujeme novinky stavebních materiálů na trhu. Snažíme se nabídnout znalosti z oboru a zároveň vždy ponaučit zákazníka o vhodnosti stavebních postupů.


Jsme samostatní, časově flexibilní, trpělivý a pečlivý


Neusilujeme se vyrovnat konkurenci, chceme být krok napřed před konkurencí. Né kvantitou, ale kvalitní a zodpovědnou prací což každý z nás vyžaduje. Chtít ale nestačí, musí se proto i něco udělat a proto se každoročně setkáváme s distributory stavebních materiálů, kteří nás upozorňují na novinky, jezdíme na veletrhy a snažíme se "nezaspat dobu".


Zaškolení není zkušenost! Mnoho firem prezentuje, že mají zaškolené svoje zaměstnance. Zaškolení je předání informace, jak se daná práce provádí, přičemž tuto práci nemuseli nikdy před tím vykonávat. Proto zdůrazňuji, že se všemi pracemi, které se na těchto stránkách zobrazují máme ZKUŠENOSTI, neboť je děláme pravidelně. Důkazem je i patřičné vybavení, které pravidelně používáme.


Děláme pro zákazníka maximum, stojí za námi již spousta odvedené práce a našimi cíli do budoucna je i Vaše spokojenost.
.